Adresář zákazníků a dodavatelů

Adresář odběratelů a dodavatelů budete mít k dispozici ve všech variantách řešení systému Macros. Tento modul se stará o propojení veškerých dokladů s jednotlivými kontakty, umožní vám jednoduše pracovat s informacemi o zákaznících i obchodních partnerech a usnadní komunikaci s nimi.

E-shop a komunikace se zákazníky

Macros umí víc než ostatní, takže kromě řízení skladu se vám postará i o kompletní e-shop. Vytvoříte v něm přehledné prostředí pro zákazníky, zasazené do vašeho vlastního grafického stylu. Hravě si poradí s optimalizací webu a díky přímému napojení na skladovou evidenci usnadní zpracování objednávek a pohlídá zásoby zboží, aby bylo vždy dostupné.

Majordomus

Majordomus Jak se postarat o správu nemovitosti, bytového fondu, pronájem nebytových prostor?Program Majordomus vám ušetří čas i peníze a vyřeší celou řadu záležitostí zcela automaticky za vás! Je určen pro: nejmenší sdružení vlastníků i velká bytová družstva, stejně jako pro organizace a společnosti poskytující pronájem nebytových prostor, a lze ho použít ve státním i soukromém sektoru. Majordomu

Mzdy a zaměstnanci

Každý kvalitní skladový software usiluje o maximální efektivitu, a Macros jde v tomto směru ještě o několik kroků za hranice skladu a logistiky. Příslušné moduly pro evidenci zaměstnanců, správu přístupů, vedení docházky a přípravu podkladů pro mzdovou účtárnuvám ušetří čas a uberou papírování i mimo samotný sklad.

Platební brány a banky

On-line platby se stávají nejrozšířenějším způsobem toku peněz na světě, a je nezbytné s tímto trendem držet krok. Proto je systém Macros kompatibilní s platebními bránami ComGate a Global Payments, aby mohli vaši zákazníci zaplatit každou objednávku bezpečně, rychle a pohodlně přes internet. Zachovává ale také tradiční možnost platby převodem z účtu na základě zaslané faktury, a automatické párování příchozích plateb s objednávkami.

Přepravní služby

Skladový program Macros vám zajistí podrobný přehled o pohybu veškerého zboží i za hranicemi vašich skladů. Každou objednávku budete mít pod dohledem i v průběhu expedice, a to díky napojení na systémy přepravních společností PPL, DPD, GLS, Zásilkovny (Packeta) i České pošty.

Publikace a správu obsahu

Publikace a správu obsahu Stránky právě procházejí důkladnou aktualizací. Než zveřejníme nový obsah webu, můžete se na nás obracetprostřednictvím e-mailu formanz@formsoft.cz nebo na telefonu +420 776 641 285. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a systém Macros Vám představíme. Děkujeme za trpělivost.

Skladové hospodářství

Získejte perfektní přehled o svých skladech a veškerém pohybu zboží, abyste mohli kdykoliv pružně reagovat na poptávku zákazníků. Znát přesný stav zásob je polovinou úspěchu, chcete-li se stát úspěšným obchodníkem. Se skladovým systémem Macros zvládnete hravě správu neomezeného počtu skladů, a navíc vám sníží administrativní zátěž a umožní vyhnout se manuálnímu přepisování dokladů.

Účetní systémy a napojení na registry

Skladový systém Macros neustále rozvíjíme, aby vám usnadňoval práci každý den. Proto usilujeme o co nejvyšší kompatibilitu s účetními softwary i dalšími programy pro ekonomické řízení podniku. Seznam systémů a databází, se kterými umí Macros efektivně komunikovat, postupně rozšiřujeme na základě vašich přání.

Zboží a inventury

Se skladovým programem Macros získáte dokonalý přehled o každé položce ve svých skladech. A to nejen v danou chvíli, ale i s pohledem do historie pohybu veškerého zboží. Inventury zvládnete snadno a rychle, případné záměny zboží elegantně vyřešíte přímo v programu a navíc můžete informace ze skladu propojit s e-shopem.