Adresář zákazníků a dodavatelů

Adresář odběratelů a dodavatelů budete mít k dispozici ve všech variantách řešení systému Macros. Tento modul se stará o propojení veškerých dokladů s jednotlivými kontakty, umožní vám jednoduše pracovat s informacemi o zákaznících i obchodních partnerech a usnadní komunikaci s nimi.

Mzdy a zaměstnanci

Každý kvalitní skladový software usiluje o maximální efektivitu, a Macros jde v tomto směru ještě o několik kroků za hranice skladu a logistiky. Příslušné moduly pro evidenci zaměstnanců, správu přístupů, vedení docházky a přípravu podkladů pro mzdovou účtárnuvám ušetří čas a uberou papírování i mimo samotný sklad.

Platební systémy a doprava

Publikace a správu obsahu

Skladové hospodářství

Získejte perfektní přehled o svých skladech a veškerém pohybu zboží, abyste mohli kdykoliv pružně reagovat na poptávku zákazníků. Znát přesný stav zásob je polovinou úspěchu, chcete-li se stát úspěšným obchodníkem. Se skladovým systémem Macros zvládnete hravě správu neomezeného počtu skladů, a navíc vám sníží administrativní zátěž a umožní vyhnout se manuálnímu přepisování dokladů.

Zboží a inventury

Se skladovým programem Macros získáte dokonalý přehled o každé položce ve svých skladech. A to nejen v danou chvíli, ale i s pohledem do historie pohybu veškerého zboží. Inventury zvládnete snadno a rychle, případné záměny zboží elegantně vyřešíte přímo v programu a navíc můžete informace ze skladu propojit s e-shopem.