Skladové hospodářství

Skladové hospodářství

 

Získejte perfektní přehled o svých skladech a veškerém pohybu zboží, abyste mohli kdykoliv pružně reagovat na poptávku zákazníků. Znát přesný stav zásob je polovinou úspěchu, chcete-li se stát úspěšným obchodníkem. Se skladovým systémem Macros zvládnete hravě správu neomezeného počtu skladů, a navíc vám sníží administrativní zátěž a umožní vyhnout se manuálnímu přepisování dokladů.

 

Spravujte neomezený počet skladů online

Ať už máte malý sklad zboží, rozsáhlé velkoobchodní skladiště nebo hned několik skladů v propojené evidenci, vše můžete pohodlně spravovat online. Počet skladů v systému není nijak omezen a stav zásob si můžete zobrazit i zpětně v libovolný vybraný den, můžete filtrovat zboží podle kategorií, umístění, dodavatelů a dalších parametrů.

 

Dostupnost zboží vždy pod kontrolou

Se skladovým programem Macros se kdykoli a odkudkoli přesvědčíte o aktuálním stavu vašich zásob. Díky tomu dokážete reagovat na poptávku pružně a rychleji, než vaše konkurence. Neztrácejte zákazníky kvůli tomu, že je požadované zboží vyprodané, a zároveň ani neplaťte za skladování zbytečně velkého množství věcí - kvalitní skladový software vám umožní fungování skladu a logistiky perfektně optimalizovat.

 

Konec manuálního přepisování dokladů

Abychom vám maximálně usnadnili práci a ušetřili cenný čas, Macros dokáže řadu změn ve skladu zpracovat automaticky, aniž byste je museli ručně zadávat. Nemusíte se už zdržovat vypisováním příjemek a výdejek. Skladový software dokáže příjemku vygenerovat sám, a to na základě vložené objednávky zboží od dodavatelů. A když si naopak vaši zákazníci objednávají zboží například prostřednictvím e-shopu, Macros ihned množství dostupných kusů na skladě upraví a přizpůsobí skutečnosti.

 

Propojení skladu s e-shopem

Macros nabízí kromě běžných funkcí WMS i kompletní pohodlné řešení pro e-shopy. Bezprostřední propojení e-shopu se skladovým softwarem zajišťuje, že stav zboží "skladem" zobrazený v internetovém obchodě vždy odpovídá skutečnosti. Vaši zákazníci díky tomu mají přesné informace o dostupnosti každé položky.

Přehled dokladů

  • faktury (vydané, přijaté)
  • daňové doklady
  • pokladní doklady
  • úhrady dokladů
  • příjemky
  • výdejky
  • přesuny mezi sklady
  • nabídky
  • reklamace