Platební brány a banky

Platební brány a banky

 

On-line platby se stávají nejrozšířenějším způsobem toku peněz na světě, a je nezbytné s tímto trendem držet krok. Proto je systém Macros kompatibilní s platebními bránami ComGate, Global Payments a PayPal, aby mohli vaši zákazníci zaplatit každou objednávku bezpečně, rychle a pohodlně přes internet. Zachovává ale také tradiční možnost platby převodem z účtu na základě zaslané faktury, a automatické párování příchozích plateb s objednávkami.

 

Česká platební brána ComGate

ComGate se prezentuje jako “levnější, výkonnější a lepší”. Za pravdu této české platební bráně dává její oblíbenost - využívá ji přes 15 tisíc klientů, a vy můžete být s Macrosem jedním z nich. Platební brána ComGate má několik jazykových verzí a umožňuje platby kartou VISA, VISA Electron, Mastercard a dalšími, Google Pay i Apple Pay, a také obsahuje platební tlačítka pro platbu převodem z internetového bankovnictví a funkci odložené platby.

 

On-line platby s Global Payments

Platební brána GP webpay nabízí jednoduchou integraci do oblíbených e-commerce platforem, a je kompatibilní i s e-shopy vytvořenými v systému Macros. Škála využitelných platebních metod u GP webpay je obdobná, jako u ComGate. Obě platební brány také fungují stejně dobře na mobilních zařízeních i v desktopové verzi na počítači nebo notebooku.

 

Platební brána PayPal

Macros jsme propojili s další platební branou PayPal. Je to snadný a bezpečný způsob platby přijímaný ve více než 7 milionech online obchodů po celém světě.
Zapojením do sítě PayPal mohou vaši zákazníci platit, aniž by museli opustit váš web. 

 

Automatické párování plateb díky propojení s bankou

Propojte WMS Macros se svojí bankou a usnadněte si práci. Pokud zákazníci preferují platbu převodem, systém dokáže automaticky spárovat příchozí transakci s příslušnou objednávkou a vy tak ušetříte čas s administrativou. Zároveň se tím zrychlí expedice zboží, což zákazníci stoprocentně ocení.

 

Kartou, převodem i dobírkou - s Macrosem uspokojíte každý typ zákazníka

Ačkoliv on-line platba kartou je dnes bezkonkurenčně nejoblíbenější, je ideální dát vašim zákazníkům co nejširší možnosti, jak uhradit objednávku. Zatímco mladší cílové skupiny obvykle s radostí využijí Google Pay, Apple Pay či PayPal, lidé z opačné strany spektra mohou preferovat klasickou platbu převodem na základě předem vystavené a zaslané faktury.

Systém Macros umožňuje využít veškeré výhody platební brány, ale můžete s ním nabídnout i úhradu převodem z účtu nebo dobírkou.