E-shop a komunikace se zákazníky

E-shop a komunikace se zákazníky

 

Macros umí víc než ostatní, takže kromě řízení skladu se vám postará i o kompletní e-shop. Vytvoříte v něm přehledné prostředí pro zákazníky, zasazené do vašeho vlastního grafického stylu. Hravě si poradí s optimalizací webu a díky přímému napojení na skladovou evidenci usnadní zpracování objednávek a pohlídá zásoby zboží, aby bylo vždy dostupné.

 

E-shop i stránky vytvoříte snadno a rychle

Prezentovat své podnikání online je dnes prakticky nezbytné, a dobrý první dojem spolu s pozitivními recenzemi zákazníků vám dá velkou výhodu oproti konkurenci. WMS Macros proto umožňuje snadnou tvorbu webových stránek ve vašem vlastním designu, formátování textů v přehledném editoru, pravidelnou publikaci nového obsahu na blogu atd. Objem zveřejněných textů prostřednictvím Macrosu přitom je neomezený, takže zůstává jen na vaší fantazii, co vaše stránky zákazníkům přinesou.

Stejně snadné je i spuštění e-shopu, který je přímo napojený na váš sklad a všechny potřebné agendy. Objednávky díky tomu zamíří ze zákaznického košíku přímo do systému, kde se zboží automaticky rezervuje.

 

Komunikace se zákazníky i dodavateli: e-maily i SMS zdarma

Dopřejte svým zákazníkům pocit, že je o ně pečováno od okamžiku první objednávky až do chvíle, kdy se na váš e-shop vrátí pro další nákup. Systém Macros se za vás postará o automatické odesílání e-mailů a SMS při registraci, objednávce, změnách stavu, expedici zboží atd.

Systém umožňuje také rozesílání pravidelného newsletteru nebo jiných obchodních sdělení. Získáváte tak možnost aktivně nabídnout zákazníkům konkrétní druhy zboží a přímo tak ovlivnit odbyt a pohyb položek ve skladech podle svých aktuálních potřeb.

 

Objednávky zboží z e-shopu, manuálně i automaticky

Macros okamžitě zpracovává veškeré objednávky z internetového obchodu, a umožňuje také rychlé manuální vytvoření nové objednávky ve chvíli, kdy máte zákazníka na telefonu nebo si zboží objednává jinou cestou, než přes e-shop.

Na základě stavu zboží ve vašem skladu dokáže systém automaticky vytvářet objednávky k dodavatelům, aby se průběžně doplňovaly zásoby a žádná položka nebyla dlouho nedostupná.

 

SEO a propojení se sociálními sítěmi

Webové stránky i e-shopy vytvořené s pomocí Macrosu vám pomohou prorazit a zviditelnit se mezi konkurencí. Systém pracuje s korektní sémantikou zdrojového kódu, vytváří soubor Sitemap a umožňuje tak registraci do katalogů vyhledávačů a indexaci stránek

Nedílnou součástí SEO (optimalizace pro vyhledávače) je i samotný obsah, který na své stránky či e-shop umístíte. Využijte možnost prostřednictvím jednoduchého publikačního systému zveřejňovat pravidelně PR články nebo například blog, který na váš web přiláká potenciální zákazníky. Neméně důležité je také provázat stránky s prezentací na sociálních sítích.