Přepravní služby

Přepravní služby

 

Skladový program Macros vám zajistí podrobný přehled o pohybu veškerého zboží i za hranicemi vašich skladů. Každou objednávku budete mít pod dohledem i v průběhu expedice, a to díky napojení na systémy přepravních společností PPL, DPD, GLS, Zásilkovny (Packeta) i České pošty.

 

Kontrola nad zbožím až k rukám zákazníků

WMS Macros umožňuje přímou komunikaci se systémy tuzemských přepravních společností. Zboží tak můžete sledovat i poté, co opustí váš sklad, a to až do okamžiku, kdy se dostane do rukou spokojených zákazníků.

 

Export doručovacích údajů přímo do systému přepravce

Díky napojení skladového softwaru přímo na systém přepravce ušetříte cenný čas a vyhnete se manuálnímu přepisování doručovacích adres. Macros dokáže potřebné údaje exportovat přímo z objednávek na e-shopu nebo z adresáře zákazníků a obchodních partnerů. Každodenní práci vám náš skladový software usnadní také integrovaným tiskem faktur a přepravních štítků.

 

Automatický výpočet ceny přepravy

Ceny poštovného a balného se v Macrosu dopočítávají automaticky podle parametrů, které si zvolíte. Nejčastější je úprava ceny přepravy v závislosti na výši celkové objednávky, zohlednit lze také nadrozměrné položky a rovněž odlišné ceny pro maloobchod (B2C) a velkoobchod (B2B). 

 

Pozitivní zákaznický zážitek díky aktivní komunikaci

Většina zákazníků si dnes před každým nákupem vyhledává na internetu recenze, podle kterých se budou rozhodovat mezi vámi a vaší konkurencí. Dopřejte jim pozitivní zážitek z nákupu a udržujte aktivní komunikaci až do chvíle, kdy budou mít zboží ve svých rukou. Dejte svým zákazníkům najevo, že zabalením a odesláním jejich objednávky to pro vás nekončí, a že vám na jejich spokojenosti skutečně záleží.