Pro maloobchody, restaurace i služby

Pro maloobchody, restaurace i služby

WMS Macros poslouží jako program pro řízení skladu, e-shop i pokladní systém v jednom. Modulární software je připravený se přizpůsobit vašim potřebám, a není mu cizí jakákoliv kombinace maloobchodu, velkoobchodu, prodeje zboží a poskytování služeb, a to vše on-line i na fyzických pobočkách.

 

Maloobchod on-line i v kamenných prodejnách

Využijte Macros naplno - nejen v zákulisí při řízení skladu, ale i v prodejnách jako praktický pokladní systém. Software umí pracovat s odlišnými cenovými hladinami pro velkoobchodní a maloobchodní prodej, a to jak v prostředí e-shopu, tak i v kamenných prodejnách nebo v rámci mobilního prodeje obchodními zástupci.

Systém je připravený na plnohodnotné fungování s čárovými kódy, jako znáte z klasických pokladen. Stačí použít jakoukoliv kompatibilní čtečku kódů a zboží načíst do virtuálního košíku, popřípadě upravit počet kusů. Podobně si Macros poradí i s tiskem účtenek, a to na pokladních i obyčejných tiskárnách. Celý systém lze upravit i pro použití s dotykovým panelem, který je při markování rychlejší, než klasická počítačová sestava s myší.

 

KASA FIK a Macros pro restaurační zařízení

Abychom uspokojili vysoké nároky našich zákazníků, kteří podnikají v oblasti gastronomie, zajistili jsme kompatibilitu Macrosu s oblíbeným pokladním systémem KASA FIK. Restaurace, kavárny, fast foody, ale také celá řada prodejen mimo gastro obor, tam všude je kladen důraz na rychlé a plynulé obsluhování zákazníků, a zároveň je třeba udržovat vysokou úroveň organizace zásob. Software pro řízení skladu je k těmto účelům stvořený a pomůže vám každý den k hladkému chodu vašeho podniku.

 

RFID čipy pro poskytovatele služeb

Ve formě karet, klíčenek nebo třeba náramků se RFID čipy využívají všude, kde potřebujete zákazníkům či klientům vytvořit virtuální účet s nahraným kreditem. Nezáleží na tom, jaké jednotky využíváte - zůstatek na čipu může být v korunách, hodinách nebo vyjadřuje prostý počet (návštěv, jízd, procedur a podobně). 

Tradičně se s předplacenými kartami nebo čipy setkáte například při návštěvě koupaliště, hotelu, penzionu, fitcentra atd., ale využití mohou najít kdekoliv, kde očekáváte opakovaný kontakt se stejnými zákazníky. K jednomu zákaznickému účtu přitom lze připojit několik čipů (například pro členy rodiny), a v systému je možné nastavit hlídání útraty i pravidelné informování o zůstatku prostřednictvím e-mailu nebo SMS.

 

Univerzální řešení pro téměř každou agendu

Neplaťte zbytečně za několik různých softwarových licencí, když můžete většinu své agendy vyřešit prostřednictvím jednoho programu. Macros se postará nejen o prodej zboží a organizaci skladu, ale využijete ho také v oblasti marketingu a komunikace se zákazníky, při řízení zaměstnanců, pro tvorbu webových stránek a mnoho dalšího - podrobnosti najdete v popisu jednotlivých modulů.