Účetní systémy a napojení na registry

Účetní systémy a napojení na registry 

 

Skladový systém Macros neustále rozvíjíme, aby vám usnadňoval práci každý den. Proto usilujeme o co nejvyšší kompatibilitu s účetními softwary i dalšími programy pro ekonomické řízení podniku. Seznam systémů a databází, se kterými umí Macros efektivně komunikovat, postupně rozšiřujeme na základě vašich přání.

 

Helios - spojení Macrosu se špičkou v digitalizaci

Informační systém Helios od Asseco Solutions patří k nejoblíbenějším prostředkům digitalizace na českém trhu. Podobně jako Macros, také Helios nabízí hned několik variant řešení pro různé cílové skupiny - účetnictví a další podnikové agendy vyřeší živnostníkům, malým, středním i velkým podnikům, a funguje i ve verzích pro veřejnou správu a příspěvkové organizace.

Napojení na systém Helios realizujeme prostřednictvím zabezpečené přímé komunikace na základě interních procedur Heliosu nebo standardního API, takže je zajištěno dokonalé zachování konzistence předávaných dat.

Využíváte-li serverovou verzi Heliosu, napojíme vám Macros například na následující agendy: Faktury, Expediční příkazy, Příjemky a výdejky, Sklad, Došlé objednávky, Účtenky, Reklamace

U lokálních verzí systému Helios si s propojením poradíme také, a to pomocí standardních datových importů a exportů.

 

Pohoda - uživatelsky přátelský software, který propojíme s vaším skladem

Pohoda Stormware je oblíbený účetní a daňový software, oceňovaný hlavně pro svoji jednoduchost a intuitivní ovládání. Stormware nabízí program Pohoda v několika variantách podle požadovaných služeb, například pro plátce nebo neplátce DPH, e-shopy či pokladní prodej apod.

Propojení Macrosu s účetním softwarem Pohoda realizujeme na základě importů a exportů dat pomocí XML souborů(ruční, mServer) nebo komunikací mezi programy pomocí přímého přístupu do databáze s maximálně efektivním přenosem dat.

 

ARES, VIES, Logobox - informace o firmách a partnerech dostanete do systému ihned

Čas jsou peníze, a proto se díky Macrosu už nemusíte zdržovat vyplňováním údajů, které jsou dnes dostupné online. Systém je napojený na registry ARESVIES, takže stačí zadat IČO, aby se všechny ostatní informace o vašich obchodních partnerech automaticky doplnily do vašeho Adresáře. 

WMS Macros jsme propojili také s otevřenou databází Logobox, takže všechny zapojené subjekty v systému rozeznáte na první pohled podle jejich grafické identity.

 

ČNB - vždy aktuální měnové kurzy nejen pro e-shop

Ať už obchodujete na mezinárodním poli ve velkém nebo jen nabízíte prostřednictvím e-shopu zboží i zahraničním zákazníkům ze sousedních zemí, jistě oceníte funkci automatického stahování aktuálních měnových kurzů. Macros přitom čerpá data přímo od České národní banky a okamžitě zahrnuje zahrnuje změny do všech dotčených procesů.