Macros Individual

Kombinace různých řešení na míru podle vašich potřeb. Můžete vybrat pouze jeden modul, nebo některé zkombinovat mezi sebou. Nabízíme individuální úpravu softwaru pouze pro vaše potřeby.

Připravíme pro vás individuální řešení. Jen na vás záleží jaký typ dat vám můžeme pomoci evidovat a utřídit tak aby vám to zefektivnilo váš fremní proces zpracování informací. Ať už se to týká použití moderního dotykového pokladního systému v prodeji zákazníkům, použití RFID čipů, nebo použití čteček a tiskáren čárových kódů ve výrobě, či skladu, rozvozových tras, fakturací se speciální spotřební daní, nebo se zálohováním vratných obalů.
Již jsme připravili řešení například pro zákazníka,který má zemědělskou výrobu, prodejnu s produkty a rozvozem zboží. Pro sklad zboží s prodejnou a e-shopem. Pro výrobce piva s restaurací a e-shopem. Pro kavárnu, stavební činnost, výrobce kávy, rekreační zařízení a další.

 

Pro koho je systém určen?

 

Základní software obsahuje: 

Moduly:

 

V ceně softwaru je zahrnuta počáteční konfigurace.

Poskytujeme technickou podporu.

Vzdálená správa pokladny.

 

Ceny jednotlivých modulů se liší podle jejich složitosti, vzájemné provázanosti a případných idividuálních úprav dle přání zákazníků.

 

Ceník základního řešení bez DPH

Pořizovací cena od 9 900 Kč
Konfigurace software  
Zaškolení  
Měsíční platba   od 500 Kč
Zálohování systému   
Technická podpora   
Vzdálená správa   

 

Ceník základního řešení  
Konfigurace e-shopu
Základní design
Zaškolení
Cena 16 900 Kč
   
Měsíční platba  
Hosting
Zálohování systému
Technická podpora
Vzdálená správa
Cena 500 Kč
Všechny uvedené ceny jsou bez DPH