Zásilkovna

Zásilkovna

ZásilkovnaZásilkovna zajišťuje přepravu zboží pro e-shopy, tato služba patří k jednomu z nejrozšířenějších způsobů doručování zásilek zákazníkům. Klienti mohou při zasílání zboží z internetových obchodů využít hustou síť výdejních míst, kterých je aktuálně po celé České republice téměř 2800, pobočky nalezneme dokonce ve všech městech nad 1500 obyvatel. Všechna výdejní místa jsou provozována formou franšízy. Franšíza je koncipována jako platforma pro malé regionální podnikatele. Společnost doručuje do 30 zemí Evropy, včetně Švýcarska, Ukrajiny a Ruska.

Zákazník si při nákupu zboží zvolí jedno z výdejních míst v požadované lokalitě a přepravce ho tam následně doručí, to běžně do druhého dne. Na pobočkách se provádí také reklamace zakoupeného zboží. Mimo platby předem kartou nebo bankovním převodem je možné úhradu zboží na většině poboček provést na dobírku.

Zásilkovna doručuje také na adresu (home delivery). Od roku 2019 začala společnost poskytovat také přepravu zásilek mezi fyzickými osobami v ČR a na Slovensku, a to jak na výdejní místa, tak i na adresu. Zákazník vyplní všechny potřebné údaje pro odeslání zásilky pohodlně kdekoliv přes mobilní aplikaci a na podacím místě Zásilkovny sdělí pouze vygenerované heslo k zásilce. Žádné fronty, žádné zbytečně dlouhé formuláře.

 

Copyright © 2011 - 2020 macros, webdesign: FormSoft s.r.o., všechna práva vyhrazena